O nas

Poznaj nasz zespół i sprawdź jak pracujemy 

ATG Home Solutions to wykwalifikowany zespół, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem z obszaru techniki grzewczej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie o czym świadczy grono zadowolonych Klientów oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń oraz uczciwe podejście – bez ukrytych kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zadbaj z nami o miejsce, które jest dla Ciebie najważniejsze, a przede wszystkim Twój komfort i portfel.

Zapraszamy do kontaktu, a nasi konsultanci dokonają bezpłatnej wyceny i pomogą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

Czytaj więcej

Darmowa wycena usług

Oferta uwzględnia najlepsze materiały 
i realizacje na najwyższym poziomie 

Ł D
Ł D
2024-03-13
Pełen profesjonalizm, szybka i fachowa obsługa. Pełne zaufanie, polecam.
Natalia Wojciechowska
Natalia Wojciechowska
2024-03-11
Bardzo polecam współpracę z ATG Home Solutions. Wspaniała obsługa klienta i solidne wykonanie zleconego zadania. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy.
Karol Stachera
Karol Stachera
2024-03-06
W dniu wczorajszym firma wykonywała w moim domu frezowane ogrzewanie podłogowe. Kontakt od momentu oferty aż do wykonania ogrzewania był bardzo profesjonalny. Zakres prac został wykonany w ciągu 8 godzin (26 m2). Panowie, po wykonanych pracach przeprowadzili ze mną instruktaż i przedstawili sposób użytkowania "podłogówki". Daję 5 gwiazdek i polecam firmę!
Karolina Radziejewska
Karolina Radziejewska
2024-02-29
Polecam!! 👌🏽
krzysztof wojcieszek
krzysztof wojcieszek
2023-12-18
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi ogrzewania podłogowego frezowanego. Profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana szybko i solidnie. Szczerze polecam firmę ATGhone. Bardzo zadowolony klient👍